ERTEERTE Works - Reklam Ajansı

Biz kimiz?

Biz kimiz?

1900'lü yılların başından bugüne, sanat ve tasarımın farklı disiplinlerinde uzmanlaşan bir ailenin, nesilden nesile aktardığı bilgi ve deneyimlerin ışığında 1978 yılında kurulan Erte, tasarım odaklı bir reklam ajansıdır. ERTE Works’ün fark edilmesini sağlayan en önemli özellik de nesilden nesile tasarım yapmaya duyduğu aşkta saklıdır.

Tasarım, reklamın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle yaptığımız bütün işlerde bulunan yaratıcı fikrin kitleler tarafından fark edilmesi için tasarımın gücünden sonuna kadar faydalanırız. Reklam faaliyetleri hedef kitlede; haberdar olma, anlama, beğenme, satın alma ve sadakat gibi duygu ve eylemleri harekete geçirir, yani başka bir deyişle bir markanın hayatiyetidir... Bu hayatiyet tasarımın içindeki özgünlükle birleşince kaçınılmaz başarıyı getirecektir!

Bize göre bir reklam 3 bileşen ile başarıya ulaşır; fonksiyon, konstrüksiyon ve proporsiyon. Fonksiyon, markayı hedefe taşıyacak, hedef kitleye fayda sağlayacak, işlevselliği sağlayan ilk reklam bileşeni; konstrüksiyon, reklam faaliyetlerinin temel yapısını doğru kurmak için; bilgi, deneyim ve yetenek gerektiren ikinci bileşen; proporsiyon ise, zihinlerde doğru, etkili, kalıcı ve satın alma cesareti veren estetik reklam değerlerini taşıyan sonuncu reklam bileşenidir. İyi fikirleri evrensel ilkeler ile kusursuz bir biçimde sentezleyen reklamlar, çağı yakalayarak markaları başarıya ulaştırırlar.

Genel stratejimiz, yaptığımız her işte hakkında konuşulan projeler yaratmak ve hizmet verdiğimiz markalar için pozitif izlenim bırakmaktır. Bu strateji ışığında dikkat ettiğimiz en önemli unsur mesaj yoğunluğu içinde fark yaratmak. Başarılı reklam fikrinin, fark yaratmaktan geçtiğine olan inancımız ile, faaliyetlerimizi 41 yıldır ilk günkü heyecanımızı koruyarak sürdürüyoruz.

''Kurumsal yapıdan pazarlama hedeflerine, sektörel konumdan rekabete, sizi amacınıza ulaştıracak reklam faaliyetleri için Erte Works'ün gücü ve sunduğu çözümlere güvenebilirsiniz.''
+

YILLIK TECRÜBE

+

MUTLU MARKA

+

PROJE TESLİM

+

ÇALIŞAN

Biz kimiz?
Biz kimiz?
Biz kimiz?
Biz kimiz?

Referanslar.